PROMOCJE

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o nowej promocji na powietrzne pompy ciepła oraz gruntowe pompy ciepła z funkcją chłodzenia pasywnego. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

! PROMOCJA NA POWIETRZNE POMPY CIEPŁA!

PRZYSZŁOŚĆ DZIEJE SIĘ TERAZ

OD 1 KWIETNIA DO 30 CZERWCA 2020.

W trakcie trwania promocji obniżamy ceny katalogowe powietrznych inwerterowych pomp ciepła serii alira LWDV w pakietach z modułem lub stacją hydrauliczną nawet o 5000 zł netto!

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA Z NATURALNYM CZYNNIKIEM

Przyszłościowy i naturalny czynnik chłodniczy R290 posiada zerowy potencjał niszczenia warstwy ozonowej i jest neutralny dla środowiska oraz ma świetne właściwości termodynamiczne.

Inwerterowe pompy ciepła o mocy grzewczej 9kW spełniają zapotrzebowanie 75% domów obecnie budowanych w Polsce*

*Średnia powierzchnia budowanego w Polsce domu mieści się w przedziale między 110-200 m2, co odpowiada zapotrzebowaniu 6-9 kW. Dane z 2018 roku.

pompa ciepła powietrze/woda

KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁY:

! PROMOCJA NA GRUNTOWE POMPY CIEPŁA!

NATURALNE CHŁODZENIE W UPALNE DNI!

OD 1 MARCA DO 31 MAJA 2020.

W czasie trwania promocji obniżamy ceny katalogowe gruntowych pomp WZS(V) i SWC(V) z chłodzeniem pasywnym do poziomu cen standardowych modeli.  W ofercie jest aż 18 modeli. Można zyskać do 10 000 zł netto!

 Z pompami WZS(V) i SWC(V) z chłodzeniem pasywnym otrzymujesz grzanie i chłodzenie w jednym urządzeniu, oraz niemal bezkosztowy sposób na chłodzenie latem, przy jednoczesnej regeneracji dolnego źródła.

gruntowa pompa ciepła Łódź

KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁY: